Pronájem

Kompletně vybavená kavárna se zavedenou klientelou v lukrativní oblasti s kancelářskou zástavbou. 

Nabízíme k pronájmu moderní, nově zrekonstruovanou kavárnu o výměře 47 m2 vč. kompletního vybavení. Kavárna se nachází v lukrativní lokalitě, v malebné pěší uličce mezi velkými office budovami Amazon Court a River Garden. Převážná část zákazníků jsou rezidenti budovy, kde se kavárna nachází, dále pak zaměstnanci firem z kancelářských budov a kolemjdoucí. Kavárna disponuje 4 stolky a vyvýšeným posezením ve výloze pro 3 osoby. Dále pak 5 venkovními stoly nacházejícími se na velké předzahrádce, kterou lze rozšířit. Součástí kavárny je dále toaleta pro zákazníky, personální toaleta v zázemí provozovny, malý sklad a šatní kout pro personál.

Kavárna byla nově vybudována na podzim 2018, je kompletně vybavena a tudíž připravena k okamžitému zahájení nového provozu.

Mezi vybavení patří prosklená chladicí vitrína, pokladní systém s předplacenou licencí do 8/2019, pečící trouba, 5 lednic, výrobník ledu, přístroje pro přípravu jídel a nápojů (gril, výkonný blender, odšťavňovač), světelné nabídkové tabule, atp. Kompletní seznam vybavení obdržíte na osobní schůzce.

 

Prostor je k dispozici okamžitě. Důvodem prodeje je vysoké pracovní vytížení s druhou firmou, kterou vedu a tím pádem nedostatek času na péči o kavárnu.

 

Součástí nabídky je i poukaz v hodnotě 20.000 Kč bez DPH na reklamní služby – polep
provozovny, výroba plakátů, nabídkových cedulí atp.

Odstupné ve výši 790.000Kč

Parametry

Dostupnost UPC: Ano
Dispozice: NP – Kavárna
Plocha: 47 m²
Cena: 30.000 Kč
Poplatky: 6.300 Kč
Vratná kauce: 90.000 Kč
Město: Praha
Městská část: Karlín
Typ budovy: Ostatní
Vybavenost: Kompletně vybavený
Podlaží: 1
Terasa: Ano
K dispozici od: Ihned

 

 • Nad kavárnou se nachází několik desítek bytů jejichž majitelé jsou finančně dobře situováni a značná část z nich pravidelně kavárnu navštěvuje.
 • V budově se nachází několik bytů určených pro krátkodobé pronájmy Air BnB. Pronajímatelé projevili zájem o spolupráci – možno dořešit.
 • Ve vnitrobloku se nachází okrasné jezírko s vodotrysky a velkou terasou, kterou dle informací od majitelů lze také pro provoz využít (více informací poskytnou majitelé objektu).
 • Předzahrádku lze rozšířit o více stolů – jedná se o soukromý pozemek budovy
 • V těsné blízkosti se nacházejí kancelářské budovy jejichž zaměstnanci jsou nejčastějšími zákazníky a to jak v době obědů tak rádi přijdou na odpolední dortík a kávu.
 • Pár desítek metrů od kavárny se nachází frekventovaná cyklostezka, na kterou jsme ještě neměli prostor cílit. Nicméně se jedná o místo, kde se každodenně pohybuje velké množství lidí.
 • Víkendový provoz – velká poptávka po víkendovém provozu vč. snídaní a brunchů. Z časových důvodů bohužel nebylo v našich silách vyhovět a spustit víkendový provoz. Poptávka také po prodloužení otevírací doby v létě (drinky, víno…)
 • Kavárna má pouze pětihvězdičkové hodnocení jak na FB stránce facebook.com/kavárnacottee tak i na Google Maps (k 20.5.2019).

 

Aktuální či rozjednané spolupráce:

 • AAHI – portál pro inzerci neprodaných produktů – potlačování plýtváním jídla
 • Nesnězeno – obdobný projekt jako AAHI
 • Otoč kelímek – kavárna je zařazena v programu udržitelných recyklovatelných, opakovaně použitelných obalů. Více info na cottee.cz/projekty
 • Skleněná brčka Steeblo – v kavárně jsou zavedena opakovaně použitelná skleněná brčka. Více informací na steeblo.cz. V případě zájmu předám kontakt na výrobce.
 • Wolt – rozjednaná spolupráce s delivery službou více info poskytne OZ spol. Wolt.
 • Dámejídlo.cz – také rozjednáno, možno dořešit s OZ.
 • Spaceflow – přístup do komunitního systému pro kancelářské budovy (inzerce, propagace, akce…)

 

V případě zájmu o prohlídku mě kontaktujte na jirka@cottee.cz nebo telefonu 731 490 595.